Loreal Paris Hydra Genius (Nem Terapisi) Kullanan Yorumları

Loreal Paris Hydra Genius (Nem Terapisi) nasıl ? Loreal Paris Hydra Genius (Nem Terapisi)  kullananlar yorumları, Loreal Paris Hydra Genius (Nem Terapisi)  gratis fiyat, Loreal Paris Hydra Genius (Nem Terapisi)  watsons fiyat

Ciltte ki kırışıklıkları engellemek, geç yaşlanmak ve parlak bir cilde sahip olmak istiyorsanız cildinizin nem dengesini iyi ayarlamanız gerekmektedir.Yaş ilerledikçe de cilt nem oranını koruyamamakta ve kozmetik ürünlerine ihtiyaç duymaktadır.Ciltte nem dengesini sağlayan ve cildimizi nemlendirebileceğimiz birçok nemlendirici bulunmaktadır.Loreal Paris Hydra Genius (Nem Terapisi) de bunlar arasında önemli bir yer almaktadır.

Loreal Paris Hydra Genius (Nem Terapisi) Nedir ?

Bir önceki yazımız da dermoroller kullanımında ihtiyaç duyulan bir ürün  olan hyalüronik asit ‘ ten bahsetmiştik.Belirtmek isterim ki  bu ürün hyalüronik asit içermekte ve bu uygulama için güzel sonuçlar vermektedir.

Hydra Genius ürünü cildimizi yağsız olarak hyalüronik asit içeriği ile nemlendirmektedir.Jelsi bir yapısı olan ve kullandıktan sonra ciltte yağlı hissi vermeyen ciltteki hücreleri nem ile besleyen oldukça iyi bir üründür.Cildinizde ki nem oranını korumak istiyorsanız hydra genius kullanabileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir üründür.Ürün 72 saat cildi nemlendirmeyi sağlayacağını belirtmektedir.Karma ve yağlı ciltler için de kullanabilmektedir. Unutmayın ki cildinizin yağlı olması nemli olduğu anlamına gelmemektedir.Cildinizin her zaman nem ihtiyacı olabilir.

İçerisinde Aloe Vera içeren ve bu ürün internet yorumlarında 4.5 / 5 oranı ile oldukça beğenilmektedir.Aloe Water (Aloe Vera) özü bildiğiniz gibi Aloe Vera bitkisinden elde edilmektedir.Genel özellikleri arasında cildi rahatlatmak, soğutmak ve cildi ferahlatmaktır.Ayrıca güneş yanıklarına da iyi gelmektedir.

Rutin Cilt Bakımında Aleo Vera Kullanımı

Ürün açıklamasında rutin kullanım için uygun olduğu yazmaktadır.Erken yaşlanmaya karşı nemli bir cilt ile daha kolay karşı koyacağımızı da düşünürsek Hydra Genius’u günlük rutuninize eklenebilecek ürünler arasındadır.İlk uygulamadan itiraben cildiniz daha canlı, parlak ve nemli görünecektir.

hydra genius kullanımı, loreal paris hydra genius kullanımı

Hydra Genius Cilde  Uygulanması

Nemlendiriciler cilt bakımınızda ve günlük yaşantınız da hayatınız da olmalıdır.Tekrar belirtmek isterim ki cilt tipiniz ne olursa olsun, cildiniz nemlendiriciye ihtiyaç duymaktadır.Kırışıklıklar ve erken yaşlanma belirtilerine nemlendirici ile karşı koyabilirsiniz.Nemlendirici uyguladığınız da daha etkili bir sonuç istiyorsanız yıkanmış ve toniklenmiş bir cilde uygularsanız daha uzun ve başarılı bir sonuç alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir