Netflix 2019 Aralık Film Önerileri

Netflix de bir çok seçenek olması nedeniyle film seçmenizin biraz uzun sürdüğünü görüyor gibiyim ! En yeni ve güncel netflix filmlerden bihaber kalmamanız için netflix 2019 aralık  film önerileri başlığını hazırladık.Önümüzde ki ay yayına girecek netflix filmlerini ve popüler olur netflix filmlerini derledik.Sizlere sadece film organizasyonunu yapmayı bırakıyoruz. İyi seyirler !

En İyi Netflix Filmleri

Sevgiliniz, arkadaşlarınız ve aileniz ile birlikte film keyfi yapmanın tam vakti! Siz de boş zamanlarınızı film izleyerek değerlendiriyorsanız aralık ayı netflix film önerilerimizi çok seveceksiniz. Havaların soğumasıyla da evde daha güzel vakit geçirmek isteyenler için aralık ayında güzel filmler sizleri bekliyor. Özenle seçtiğimiz netflix film listemiz sayesinde keyifli zaman geçireceğinizden eminiz.

Netflix’te 2019 Aralık Ayında Hangi Filmler Var ? : 2019 Aralık Ayı Netflix Filmleri

2019 Aralık ayında Netflix’te vizyona girecek en çok beğenilen filmlerden oluşan bir liste hazırladık. Keyifli seyirler !

Netflix 2019 Aralık Film Önerileri

1. The King

İmdb Puanı : 7.3 / 10

2019 yılında vizyona giren bu filmde asi bir prens anlatılmaktadır.Prens,  halkın arasında mütevazi bir hayat sürdürmektedir.Fakat babası öldüğünde mütevazi yaşamından uzaklaşarak, tahta çıkması gerecektir.Uzak kalmak için çabaladığı hayatın tam içinde kalacaktır.Genç prens, babasının ölümünden sonra sarayda bir çok değişiklik yapmak isteyecek ve babasının bıraktığı problemleri çözmesi gerekecektir.

 

2. Marriage Story

İmdb Puanı : 8.4 / 10

Boşanma süreci o kadar kolay olmamalı ! Filmde bir yönetmen ve onun oyuncu karısının zor ve yorucu boşanma süreci anlatılmaktadır. Çift bu süreçte yorulmakta ve yıpranmaktadır.6 Aralıkta Netflix Türkiye de yayımlanacak olan film, son yılların beğenilen dram filmleri arasında.Dram filmi severler için kaçırılmayacak filmler arasında !

 

3. El Camino: A Breaking Bad Movie

İmdb Puanı 7.5 / 10

Son yılların en çok beğenilen dizilerinden olan Breaking Bad dizisi severler için güzel bir film olacaktır.Breaking Bad hikayesi bu film ile birlikte  devam etmektedir.Filmin sevilen karakteri Jesse Pinkman’ın, Walter White ‘ dan öğrendiklerini uygulama zamanı gelmiştir.Jesse Pinkman ‘a odaklanarak devam eden film de merak ettiğimiz sorular yanıt bulacaktır.Jesse Pinkman’ın, Walter White öldükten sonra ki amansız kaçışını keyifle izleyeceksiniz.

 

4. The Perfect Date 

İmdb Puanı 5.8 / 10

Netflix yapımı bir filmdir.Üniversiteye gitmek için paraya ihtiyacı olan bir lise öğrencisi, zekice bir fikir bulmuştur.Sahte sevgili olarak, yayınladığı bir mobil uygulama ile para kazanma fikri oldukça cazibeli gelmektedir.Fakat ya sahte duygular gerçeğe dönüşürse ? İşte o zaman planlar değişecek ve işler karışacaktır.Sevgiliniz  ile birlikte izleyebileceğiniz güzel bir romantik komedi filmi sizlerle…

 

5. Bird Box

İmdb Puanı :6.6 / 10

Netflix tarafından şuana kadar yapılan en korkunç ve gerici film olarak gösterilen Bird Box filmi görünmeyen bir varlığı konu edinmektedir.Bu varlık o bölgede yaşayanların büyük bir kısmını intihara mecbur bırakmaktadır.Bu varlık ile göz teması kuran herkesin sonu açıklanamayan bir şekilde intihar ile sonuçlanmaktadır.Kıyamet senaryosu konu alan bu film de gözleri bağlayarak çözüm bulan Sandra Bullock’un etkili oyunculuğu ile anlatılmaktadır.Film korku ve gerilim türü ile etkili bir filmdir.İzlediğiniz en güzel korku filmi olmayabilir fakat sıkılmadan ve heyecanla izleyeceksiniz.

 

6. The Neighbor

İmdb Puanı : 5.3 / 10

 

Yıllardır aynı hayatı yaşayan ve artık hayatından sıkılmaya bir adam çiftliklerine taşınan genç  çift ile birlikte yeni heyecanlar duymaya başlamıştır. Komşusu olan genç kadından hoşlanmaya başlamıştır.Genç kadın ise sıkıcı ve baskıcı bir kocaya sahip olması nedeniyle bunalmaktadır. Genç kadın da komşusu Mike’a yakınlaşacak ve olaylar karışacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir