Netflix 2020 Dizi Önerileri

Netflix dizi önerisi, netflix dizi önerileri, netflix 2020 dizi önerileri,netflix dizileri, netflix en güzel diziler, netflix dizi önerileri 2019

Kış günleri yaklaşıyor. Netflix de dizi izlemek daha keyifli bir hal almaya başladı. 2019 yılının da sonlarına gelmemiz nedeniyle Netflix 2020 dizi önerileri başlığı hazırlamanın vakti geldi diye düşündük. Bilim kurgu, aksiyon,dram ve komedi konulu birbirinden etkileyici dizileri derledik.  Netflix’in güncel, dizi önerileri sizlerle…

 

1.Elite

İspanyol yapımı bir dizidir. Fakir bir mahalleden gelen 3 lise öğrencisi, ülkenin en zenginlerinin yaşadığı özel bir okula gitmesiyle başlamaktadır. Öğrencilerin arasında fakir, zengin çatışması bir cinayet ile sonuçlanmaktadır. Cinayeti kim işlemiştir ?

2.Dark

Ormanda kaybolan bir çocuk, kasabayı hummalı bir arayışa sürüklemiştir. Geçmiş zaman, günümüz ve gelecek arasında inanılmaz bir bağ kurulan bu diziyi  izlerken şaşkınlıktan küçük dilinizi yutacaksınız. Dark dizisini izlemediyseniz ısrarla, bu diziyi izlemenizi öneriyorum.

3. Nightflayers

Bilim kurgu sevenler için mutlaka izlenmesi gereken bir dizidir. Sırlarla dolu bir uzay gemisinde, dünyanın kaderini kurtarmaya çalışan bir gurup bilim insanın bilinmezliğe doğru yolculuklarını anlatıyor…

4.Mars

Kızıl gezegeni konu alan diziler ve filmler bir çok izleyici tarafından heyecanla takip ediliyor. Bilim kurgu severler için iddialı bir dizi olan Mars dizisi, dram ve bilim kurgu kategorisi içerisinde yayımlanmaktadır. Kızıl gezegeni kolonileştirme görevi için gönderilen bir gurup bilim adamının yaşadığı maceraları anlatmaktadır.

5.Atypical

18 yaşında otizm hastası olan bir gencin ve ailesinin hikayesini anlatmaktadır.Komedi ve dram  etiketini hak eden, tek oturuşta bir sezon izleyebileceğiniz bir dizidir.Otizmli gencin eğlenceli karakteri ve aşk arayışı çok güzel bir şekilde canlandırılmaktadır.

6.The Last Kingdom 

Tarih ve savaş severler için izlemesi keyifli bir dizi olacaktır. Viking dizisi severler için yakın bir dizi olarak The Last Kingdom izleyebilirler. Alexander Dreymon, Emily Cox, David Dawson gibi ünlü isimler başarılı bir şekilde oyunculuklarını konuşturmaktadır.Büyük Alfred Krallığının, ülkesini istilacıları karşı savunuşunu konu edinen dizi izleyicileri etkilemiştir.2015 yılında yayımlanmaya başlayan dizinin 3. sezonunun önümüzdeki günlerde yayımlanması beklenmektedir.

7. Vis A Vis

La Case De Papel ve Elite dizileri ile birlikte İspanyol yapımı diziler popülerleşmeye başlamıştır. Vis a Vis dizisi de bu diziler gibi eğlenceli ve sürükleyici bir dizidir.Kadınlar hapishanesinde geçen bu dizide, erkek arkadaşı yüzünden hapse giren genç kadının bu ortama uyum sağlamasını anlatmaktadır.Genç kadının hayatta kalma mücadelesi ilginizi çekecektir.

 

3 thoughts on “Netflix 2020 Dizi Önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir