Netflix Atiye 2. Sezon Ne Zaman ?

Netflix tarafından yakın zamanda yayımlanan Atiye dizisi kısa sürede bir çok hayran topladı. Dizi konusu ve içeriği ile birlikte sürükleyici bir hal aldı. Dizinin ilk sezon son bölümüyle birlikte akıllarda bir çok soru işareti bıraktı. Atiye dizi takipçileri için de ” Netflix Atiye 2. Sezon Ne Zaman ? ” sorusu merakla sorulmaya başladı. Atiye 2. sezon ne zaman yayımlanacak ? 2. sezonda neler olacak ? Netflix Atiye 2. Sezon Ne Zaman ?

Netflix Atiye 2. Sezon Ne Zaman ?

Atiye dizisi yayımlanmasından günler sonra 2. sezon onayını aldı.  Fakat 2. sezon için yayımlanacak tarih Netflix tarafından yayımlanmadı. Atiye 2. sezon 2020 yılı içerisinde son çeyrekte yayımlanması beklenmektedir.

Atiye Dizisi 2. Sezonda Neler Olacak ?

Atiye dizisi Netflix tarafından yayımlanan bir başka dizi olan Dark dizisini biraz anımsatmaktadır. Dark dizisinde olduğu gibi bir gizli geçit son bölümde gösterilmiştir. Bu gizli geçit ise Atiye tarafından korunmaktadır.  Atiye olayları ve zamanı değiştirebilecek bir yeteneği olduğu 1.sezon son bölüm de gösterilmişti. Devam eden sezonda Atiye ‘nin yeteneğini daha detaylı olarak anlayacağımız ve olayların karmaşıklaşacağını hatta, Dark dizisinde olduğu gibi izleyenleri şaşırtacağınızı söylememiz şimdiden mümkün olacaktır. Şimdiden heyecanla Atiye 2. sezon bir çok kişi tarafından heyecanla beklenmektedir.

İzlemeyenler İçin : Atiye Dizisi Ne Anlatıyor ?

Atiye dizisini henüz izlemeyenler için dizinin içeriğinden biraz bahsedelim. Atiye, İstanbul da yaşayan bir ressamı canlandırmaktadır. Bu ressamın doğuştan, annesinden ve anneannesinden gelen bir yeteneğe sahiptir. Yıllar önce, insanlık için bir kapı açacağı müjdelenmiştir. Dizide Anadolu da ki tarihi yer altı yapılarımız da anlatılmaktadır. Atiye de burada, bazı güçlere sahip olan bir kadındır.

Dizide iyi oyunculuklar mevcut. Fakat ilk bölümler de biraz düşüşler olabilmekte. İlerleyen bölümler de dizi daha sürükleyici bir hal almakta ve izleyenlerin aklında soru işaretleri bırakmaktadır. Hakan Muhafız dizisine göre oldukça başarılı bir dizidir. İzlemeyenler için izlemelerini tavsiye ediyorum.

Atiye Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizi de oyunculuk becerisi yüksek oyuncular rol almıştır. Mehmet Günsür, Beren Saat ve Tim Seyfi oyunculuklarını gerçekten çok iyi konuşturmaktadır. İşte Atiye dizisi oyuncu kadrosu…

Beren Saat – Atiye
Mehmet Günsür – Erhan
Metin Akdülger – Ozan
Melisa Şenolsun – Cansu
Meral Çetinkaya – Zühre
Cezmi Baskın – Öner
Fatih Al – Nazım
Hazal Türesan – Hannah
Sibel Melek – Seher
Başak Köklükaya – Serap
Civan Canova – Mustafa
Tim Seyfi – Serdar
Melisa Akman – Anima

Netflix dizi severler için birbirinden güzel Netflix 2020 dizi önerilerimizi  ve  Netflix 2020 film önerilerimizi  okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir